Wanna Besco Vica 150x80 cm
Besco Vica 150x80 WAS-150-V 150x80 cm170x80 cm |
|
Ręcznie robiona wanna. Posiada błyszczące wykończenie. Osłona przelewu i syfonu dostępna w pięciu kolorach.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Vica 150x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna przyścienna Besco Vica 150x80 cm owalna biały połysk syfon i m | 4 599 zł |
BESCO WAS-150-V VICA wanna wolnostojąca przyścienna 150 cm 150 x 80 | 4 884 zł |
Wanna przyścienna 150 cm Vica Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 4 884 zł |
Besco Wanna przyścienna Besco Vica 150x80 cm owalna biały połysk syfon i m | 4 399 zł |
PMD Besco Vica Wanna wolnostojąca przyścienna z przelewem 150x80 cm biała | 4 698 zł |
Modyfikacje Besco Vica
Ceny na Besco Vica |
---|---|---|---|---|
Besco Vica 150x80 cm | od 4 399 zł | 6 oferty | ||
Besco Vica 170x80 cm | od 4 409 zł | 2 oferty |
Polecamy