Wanna Besco Luksja 149x149 cm
Besco Luksja 148x148 |
|
Wanna posiada półkę na akcesoria prysznicowe
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż, stelaż i nogi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Luksja 149x149 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna Besco Luksja 148x148 cm symetryczna biały połysk WAL-1 | 1 640 zł |
BESCO WAL-150-NS WANNA LUKSJA 148 148 x 148 BESCO WAL-150-NS | 1 739 zł |
Besco Luksja 148x148cm wanna symetryczna + obudowa CZARNY mat +syfon CZARN | 2 560 zł |
Polecamy