Wanna Besco Goya 142x62 cm
Besco Goya 142x62 142x62 cm160x70.6 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Goya 142x62 cm
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna Wolnostojąca 142X62 Besco Goya | 5 995 zł |
BESCO WMD-140-GKC GOYA XS wanna wolnostojąca / klik-klak chrom czyszczony | 4 439 zł |
Wanna wolnostojąca z konglomeratu Goya 142 B&W Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRY | 5 669 zł |
Besco Goya XS 142x62cm korek Chrom (WMD140G) | 3 688 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Goya 142x62 cm owalna odlew mineralny biały | 4 349 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Besco Goya
Ceny na Besco Goya |
---|---|---|---|---|
Besco Goya 142x62 cm | od 3 688 zł | 55 oferty | ||
Besco Goya 160x70.6 cm | od 3 868 zł | 80 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →