Wanna Besco Avita Slim+ 150x74.5 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Avita Slim+ 150x75 WAV-150-NPP |
|
Wanna z cienką krawędzią (tylko 1,5 cm). Posiada prostokątny cienki przelew. Lśniące wykończenie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Avita Slim+ 150x74.5 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna prawa Besco Avita Slim Plus 150x75 cm asymetryczna bia | 1 515 zł |
BESCO WAV-150-NPP AVITA SLIM + wanna asymetryczna prawa 150 x 75 | 1 544 zł |
Wanna do zabudowy Avita Slim+ Besco prawa 150x75 cm komplet syfon+ przelew | 1 544 zł |
Besco Wanna narożna lewa Besco Avita Slim Plus 150x75 cm asymetryczna biał | 1 609 zł |
PMD Besco Avita Slim+ Wanna narożna 150x75 cm prawa biała WAV-150-NPP - od | 1 525 zł |
Modyfikacje Besco Avita Slim+
Ceny na Besco Avita Slim+ |
---|---|---|---|---|
Besco Avita Slim+ 150x74.5 cm | od 1 515 zł | 5 oferty | ||
Besco Avita Slim+ 159.5x75 cm | od 1 375 zł | 5 oferty | ||
Besco Avita Slim+ 169x75 cm | od 1 414 zł | 8 oferty | ||
Besco Avita Slim+ 179.5x80 cm | od 1 493 zł | 7 oferty |
Polecamy