Wanna Besco Calima 170x74 cm
Zdjęcia 8 |
Besco Calima 170x74 WAS-170-C |
|
Pięć opcji kolorystycznych przelewu i śliwki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Calima 170x74 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Calima 170x74 cm owalna biały połysk syfon | 5 135 zł |
BESCO WAS-170-C CALIMA wanna wolnostojąca 170 x 74 | 5 009 zł |
Wanna wolnostojąca CALIMA 170 !! ODBIÓR, DOSTAWA W WARSZAWIE!!! WYSYŁKA -C | 4 578 zł |
Wanna wolnostojąca 170 cm Calima Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 5 009 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Calima 170x74 cm owalna biały połysk syfon | 4 999 zł |
pokaż 4 oferty
Polecamy