Wanna Besco Gloria 150x66 cm
Zdjęcia 5 |
Besco Gloria 150x66 WMD-150-GL 150x66 cm160x67.5 cm |
|
Ręcznie robiona wanna. Lśniące wykończenie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Gloria 150x66 cm
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Gloria 150x66 cm owalna odlew mineralny bia | 3 499 zł |
BESCO WMD-150-GLZ GLORIA GLAM wanna wolnostojąca 150 złota | 6 359 zł |
Wanna wolnostojąca kolor złoty 150 cm Gloria Glam Besco ✖️AUTORYZOWANY DYS | 6 359 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Gloria Glam 150x66 cm owalna odlew mineraln | 5 599 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Gloria Glam 150x66 cm owalna odlew mineraln | 5 999 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Besco Gloria
Ceny na Besco Gloria |
---|---|---|---|---|
Besco Gloria 150x66 cm | od 3 499 zł | 30 oferty | ||
Besco Gloria 160x67.5 cm | od 3 549 zł | 14 oferty |
Polecamy