Wanna Cersanit Flavia 150x70 cm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Flavia 150x70 150x70 cm170x70 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Flavia 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Flavia 150x70 cm prostokątna biały S30 | 1 017 zł |
WANNA PROSTOKĄTNA 150X70 CERSANIT FLAVIA S301-105 | 799 zł |
CERSANIT S301-105 CERSANIT S301-105 WANNA PROSTOKąTNA FLAVIA 150X70 CW | 763 zł |
Cersanit Flavia Wanna prostokątna 150x70x42 cm, biała S301-105 - odbiór os | 763 zł |
Modyfikacje Cersanit Flavia
Ceny na Cersanit Flavia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Flavia 150x70 cm | od 763 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Flavia 170x70 cm | od 1 049 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →