Wanna Roca Genova N 150x70 cm (A248373000)
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Roca Genova N 150x70 |
|
Grubość akrylu 4 mm
Dodatkowo można uzupełnić nóżkami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Genova N 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Genova 150x70 cm prostokątna biały A248373000 | 1 049 zł |
Wanna prostokątna Genova- N 150 Roca | 1 119 zł |
ROCA A248373000 GENOVA 1500X700 WANNA NOGI PAL 5 | 987 zł |
Roca Genova N wanna prostokątna 150x70 cm akrylowa A248373000 | Darmowa do | 990 zł |
Roca Genova N Wanna prostokątna 150x70x40 cm akrylowa, biała A248373000 - | 989 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Genova N
Ceny na Roca Genova N |
---|---|---|---|---|
Roca Genova N 140x70 cm | od 947 zł | 5 oferty | ||
Roca Genova N 150x70 cm | od 987 zł | 5 oferty | ||
Roca Genova N 160x70 cm | od 1 119 zł | 2 oferty | ||
Roca Genova N 160x75 cm | od 1 157 zł | 5 oferty | ||
Roca Genova N 170x70 cm | od 1 159 zł | 2 oferty | ||
Roca Genova N 170x75 cm | od 1 197 zł | 5 oferty | ||
Roca Genova N 170x75 cm hydromasaż | od 11 729 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →