Ванна Roca Genova N 160x70 см (A248367000)
Відео 3Фото 16 |
Roca Genova N 160x70 |
|
Товщина акрилу 4 мм
Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Genova N 160x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roca Wanna do zabudowy Roca Genova 160x70 cm prostokątna biały A248367000 | 1 119 zł |
Wanna prostokątna Genova- N 160 Roca | 1 169 zł |
ROCA A248367000 GENOVA 1600X700 WANNA NOGI PAL 5 | 1 047 zł |
Roca Genova N wanna prostokątna 160x70 cm akrylowa A248367000 | Darmowa do | 1 050 zł |
Roca Genova N Wanna prostokątna 160x70x40 cm akrylowa, biała A248367000 - | 1 049 zł |
Відеоогляди
Модификації Roca Genova N
Ціни на Roca Genova N |
---|---|---|---|---|
Roca Genova N 140x70 см | від 1 019 zł | 2 пропозиції | ||
Roca Genova N 140x70 см гідромасаж підігрів води | від 18 499 zł | 2 пропозиції | ||
Roca Genova N 150x70 см | від 987 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Genova N 150x70 см гідромасаж з дезінфекцією | від 22 639 zł | 2 пропозиції | ||
Roca Genova N 150x70 см гідромасаж підігрів води | від 18 539 zł | 2 пропозиції | ||
Roca Genova N 160x70 см | від 1 047 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Genova N 160x70 см гідромасаж | від 11 579 zł | 2 пропозиції | ||
Roca Genova N 160x70 см гідромасаж з дезінфекцією | від 22 689 zł | 2 пропозиції | ||
Roca Genova N 160x75 см | від 1 157 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Genova N 170x70 см | від 1 087 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Genova N 170x75 см | від 1 197 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Genova N 170x75 см гідромасаж | від 12 849 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →