Wanna Excellent Aquaria 150x70 cm
Zdjęcia 3 |
Excellent Aquaria 150x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Aquaria 150x70 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Aquaria 150x70 cm prostokątna biały | 1 149 zł |
Wanna prostokątna 150x70 Excellent AQUARIA WAEX.AQU15WH | 1 099 zł |
EXCELLENT WAEX.AQU15WH AQUARIA Wanna akrylowa prostokątna biała 150x70 | 870 zł |
Aquaria Wanna 150X70 Biała | 1 099 zł |
Wanna Excellent Aquaria 150x70 Biała WAEX.AQU15WH | Darmowa dostawa | 938 zł |
Excellent Aquaria Wanna prostokątna 150x70 cm akrylowa biały WAEX.AQU15WH | 884 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wanny Excellent Aquaria 150x70:
- Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
Modyfikacje Excellent Aquaria
Ceny na Excellent Aquaria |
---|---|---|---|---|
Excellent Aquaria 139.5x70 cm | od 845 zł | 6 oferty | ||
Excellent Aquaria 150x70 cm | od 870 zł | 6 oferty | ||
Excellent Aquaria 160x70.5 cm | od 965 zł | 6 oferty | ||
Excellent Aquaria 170x75 cm | od 980 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →