Wanna Roca Linea 150x70 cm (A24T010000)
Wideo 3Zdjęcia 1 |
Roca Linea 150x70 |
|
Dodatkowo uzupełniony panelem bocznym. Nóżki mogą być sprzedawane osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Linea 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Linea 150x70 cm prostokątna biały A24T010000 | 1 199 zł |
ROCA A24T010000 Linea Prostokątna wanna akrylowa 1500X700 | 1 117 zł |
Roca Linea wanna prostokątna 150x70 cm akrylowa A24T010000 | Darmowa dosta | 1 120 zł |
Roca Linea Wanna prostokątna 150x70x43 cm akrylowa, biała A24T010000 - odb | 1 119 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Linea
Ceny na Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 cm | od 1 107 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 150x70 cm | od 1 117 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 160x70 cm | od 1 117 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea 160x75 cm | od 1 960 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea 170x70 cm | od 1 249 zł | 1 oferta | ||
Roca Linea 170x75 cm | od 1 277 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 170x75 cm głęboka | od 2 110 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea 180x80 cm | od 1 307 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →