Wanna Geberit Selnova Square 150x70 cm
Zdjęcia 4 |
Geberit Selnova Square 150x70 554.381.01.1 150x70 cm160x70 cm |
|
Do montażu z nóżkami lub ramkami. Panel sprzedawany jest osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Geberit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Geberit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Geberit Selnova Square 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEBERIT 554.381.01.1 SELNOVA SQUARE wanna prostok?tna 150x70 cm | 1 233 zł |
Wanna prostokątna Selnova Square 150x70 cm | 2 593 zł |
Geberit Selnova Square Wanna prostokątna 150x70 cm z zestawem montażowym b | 1 232 zł |
Modyfikacje Geberit Selnova Square
Ceny na Geberit Selnova Square |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 150x70 cm | od 1 232 zł | 3 oferty | ||
Geberit Selnova Square 160x70 cm | od 1 258 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →