Смартфон Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 1Фото 10 |
Врівноважена модель із бюджетної ліги смартфонів Xiaomi зразка 2023 року. Пристрій обладнали великим IPS-екраном калібру 6.79 дюймів по діагоналі, який відображає картинку в максимальній роздільній здатності Full HD+ (2400х1080 пікселів) і може похвалитися збільшеною частотою оновлення (90 Гц). У острівному отворі по центру верхнього сегмента дисплея видніється об'єктив 8 МП селфі-камери.
Основний фотомодуль на борту Xiaomi Redmi 12 256GB поєднує під крилом тріо датчиків зображення: 50 МП ведучий, 8 МП ультраширик та 2 МП сенсор для розмиття фону в портретному режимі зйомки. Працює апарат під керуванням восьмиядерного чіпсету MediaTek Helio G88. Оперативна пам'ять у смартфоні має 8 ГБ стандарту LPDDR4x, а місткість штатного сховища даних становить 256 ГБ. За рахунок відмови від послуг другої SIM-картки користувач має право встановити в гібридний слот розширення флешку microSD. Живиться смартфон від акумулятора ємністю 5000 мАгод з функцією злегка прискореної провідної зарядки потужністю 18 Вт. Залежно від регіону продажів модель оснащуватиметься NFC-чіпом. А ще в мобільному пристрої є фірмовий ІЧ-порт.
Купити Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 27 →XIAOMI REDMI 12 8256GB MIDNIGHT BLACK Redmi 12 4G LTE | 580 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 12 8/256GB Midnight Black (6941812739488 / 694181273 | 538 zł |
Xiaomi Redmi 12 256GB/8GB - Midnight Black | 676 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 12 8/256GB 6.79" 90Hz Czarny | 649 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 12 8/256GB 6.79" 90Hz Czarny | 649 zł |
Модификації Xiaomi Redmi 12
Ціни на Xiaomi Redmi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ | від 444 zł | 39 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 8 ГБ | від 508 zł | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ | від 538 zł | 31 пропозиція |