Зарядний пристрій Samsung EP-TA800
Відео 5Фото 7 |
Samsung EP-TA800 без кабелюкабель USB-C |
|
Оригінальний зарядний пристрій Samsung з підвищеною вихідною потужністю і роз'ємом USB-C. Підтримує технологію прискореної зарядки USB Power Delivery, яка дозволяє передавати по USB-кабелю потужність до 25 Вт. Завдяки цьому обслуговування пристроїв з підтримкою Power Delivery значно прискорюється (до 2 разів), що суттєво економить час користувача. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 року.
Компактний корпус зарядного пристрою Samsung EP-TA800 практичний і має естетичний зовнішній вигляд. Завдяки скромним розмірам та невеликій вазі, пристрій з легкістю поміщається в маленькій кишені або сумці, тому його можна без проблем взяти з собою у поїздку, подорож чи відрядження. Міцний пластик відрізняється підвищеною стійкістю до подряпин, скол та інших пошкоджень, а стандартна вилка легко підключається до розеток більшості країн світу. Цей зарядний пристрій гарантовано сумісний зі смартфонами Samsung Galaxy S10 5G, A80, A70 та пізнішими моделями. Коректно працює зі смартфонами інших виробників, за умови, що вони підтримують технології Power Delivery версій 2.0 або 3.0. Зарядний кабель до комплекту не входить і купується окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EP-TA800
Усі ціни 84 →SAMSUNG Ładowarka sieciowa SAMSUNG EP-TA800NWEGEU (bez kabla) Biały | 90 zł |
Samsung 25W USB-C Power Adapter - Black | 129 zł |
Samsung Ładowarka Samsung 25W Travel Adap EP-TA800 w/o cable black C to C | 74 zł |
Ładowarka sieciowa SAMSUNG EP-TA800XBEGWW 25W Czarny | 150 zł |
Samsung 25W EP-TA800 (bez kabla) czarny GS-ZAS-SAM-072 | 90 zł |
Модификації Samsung EP-TA800
Ціни на Samsung EP-TA800 |
---|---|---|---|---|
Samsung EP-TA800 | від 40 zł | 93 пропозиції | ||
Samsung EP-TA800 + Type C | від 60 zł | 5 пропозицій |