Зарядний пристрій Samsung EP-P5400
Відео 4Фото 17 |
Samsung EP-P5400 |
|
Оригінальний брендовий бездротовий зарядний пристрій стандарту Qi c підвищеною потужністю, можливістю одночасної зарядки двох гаджетів та стильним зовнішнім дизайном, який легко впишеться в будь-який інтер'єр. Ця модель призначена для зарядки смартфонів Galaxy S-series, навушників Galaxy buds та годинників Galaxy Watch. Крім цього гарантується зарядка смартфонів інших виробників (моделі з підтримкою індукційної технології Qi, наприклад Apple iPhone 8 вище), але одночасна зарядка інших гаджетів в цьому випадку буде не доступна.
Якщо ж ви є щасливим власником мережі пристроїв від Samsung, то достатньо підключити цей девайс до мережного зарядного пристрою комплектним кабелем USB-C, розмістити смартфон і годинник/навушники на індукційній поверхні і заряд почнеться автоматично. Бездротовий зарядний пристрій Samsung EP-P5400 автоматично припиняє передачу енергії при повному заряді батарей. Інтелектуальна технологія розпізнає підключені гаджети і визначає оптимальні параметри, які необхідні для їх швидкої та безпечної зарядки. Для смартфонів залежно від моделі вихідна потужність дорівнюватиме 5/10/15 Вт, а для годинника/навушників вона автоматично знизиться до безпечного рівня. Для повноцінної роботи на (15 Вт) необхідно використовувати зарядний пристрій потужністю не менше 25 Вт з підтримкою Power Delivery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EP-P5400
Усі ціни 55 →Samsung Ładowarka bezprzewodowa duo z adapterem szybkiego ładowania EP-P54 | 251 zł |
Samsung Wireless Charger Duo (Incl. Power Adapter) - Black | 399 zł |
Samsung Samsung Ładowarka bezprzewodowa Duo 15W EP-P5400 (bez ład. sieciow | 349 zł |
Duo 15W EP-P5400 (bez lad. sieciowej) Black EP-P5400BBEGEU | 258 zł |
Samsung 15W Duo 15W EP-P5400 czarna GS-ZAS-SAM-090 | 269 zł |