Ładowarka Samsung EP-P5400
Wideo 4Zdjęcia 17 |
Samsung EP-P5400 |
|
Oryginalna, markowa ładowarka bezprzewodowa Qi o zwiększonej mocy, możliwości jednoczesnego ładowania dwóch gadżetów oraz stylowym wyglądzie zewnętrznym, który z łatwością wpasuje się w każde wnętrze. Model ten przeznaczony jest do ładowania smartfonów z serii Galaxy S, Galaxy Buds oraz zegarków Galaxy Watch. Ponadto gwarantowane jest ładowanie smartfonów innych producentów (modele obsługujące technologię indukcji Qi, na przykład Apple iPhone 8 powyżej), ale jednoczesne ładowanie innych gadżetów w tym przypadku nie będzie możliwe.
Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem zestawu urządzeń firmy Samsung, to wystarczy podłączyć to urządzenie do ładowarki ściennej za pomocą dołączonego kabla USB C, położyć smartfon i zegarek/słuchawki na powierzchni indukcyjnej, a ładowanie rozpocznie się automatycznie. Bezprzewodowa ładowarka Samsung EP-P5400 automatycznie przestaje przesyłać energię, gdy akumulatory są w pełni naładowane.
Inteligentna technologia rozpoznaje podłączone gadżety i określa optymalne parametry, które są niezbędne do ich szybkiego i bezpiecznego ładowania. W przypadku smartfonów, w zależności od modelu, moc wyjściowa wyniesie 5/10/15 W, a dla zegarków/słuchawek automatycznie obniży się do bezpiecznego poziomu. Do pełnego działania przy (15 W) należy użyć ładowarki sieciowej o mocy co najmniej 25 W z obsługą Power Delivery.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung EP-P5400
Wszystkie ceny 55 →Samsung ładowarka bezprzewodowa EP-P5400 Szara EP-P5400BBEGEU | 151 zł |
Samsung Wireless Charger Duo (Incl. Power Adapter) - Black | 399 zł |
Ładowarka indukcyjna SAMSUNG Duo EP-P5400TBEGEU 15W Szary | 340 zł |
Samsung Samsung Ładowarka bezprzewodowa Duo 15W EP-P5400 (bez ład. sieciow | 349 zł |
Duo 15W EP-P5400 (bez lad. sieciowej) Black EP-P5400BBEGEU | 258 zł |