Ładowarka Samsung EP-L4020 (EP-L4020NBEGRU)
Zdjęcia 6 |
Samsung EP-L4020 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EP-L4020
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szybka ładowarka samochodowa 40 W EP-L4020NBEGEU | 87 zł |
SAMSUNG Ładowarka samochodowa SAMSUNG Fast Charge EP-L4020 40W (15W+25W) E | 110 zł |
Samsung 40W Car Charger - Black | 169 zł |
Samsung Samsung Podwójna ładowarka samochodowa Fast Charge EP-L4020 (15W, | 109 zł |
Samsung Fast Charge EP-L4020 40W (15W+25W) czarna GS-ZAS-SAM-078 | 120 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →