Ładowarka Samsung EP-LN920
Zdjęcia 5 |
Samsung EP-LN920 kabel microUSBkabel USB C. |
|
Obsługuje Samsung Fast Charge AFC (5 V / 2 A, 9 V / 1,67 A)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EP-LN920
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka Samsung 2x USB-A 2 A (EP-LN920BBEGWW) | 55 zł |
Ładowarka samochodowa SAMSUNG EP-LN920, 2 A, USB/microUSB | 69 zł |
Ładowarka samochodowa SAMSUNG EP-LN920, 2.1 A, 2 x USB | 69 zł |
Modyfikacje Samsung EP-LN920
Ceny na Samsung EP-LN920 |
---|---|---|---|---|
Samsung EP-LN920 | od 55 zł | 5 oferty | ||
Samsung EP-LN920C | od 99 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →