Pendrive SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB (SDCZ48-256G-U46)
Wideo 13Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 256Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB
Wszystkie ceny 22 →SanDisk 256GB Ultra USB 30 Flash Drive Speed Up to 130 mb/s SDCZ48-256G-U4 | 87 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Ultra 256 GB Czarny | 96 zł |
SanDisk Ultra - 256GB - USB Stick | 89 zł |
SanDisk 256GB Cruzer Ultra USB 3.0 130 MB/s RF-PD-SND-199 | 109 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra 256GB | 89 zł |
Pendrive na każdą okazję
Firma Sandisk pozycjonuje serię Ultra jako niezawodne, prędkościowe i wszechstronne pendrive'y na każdą okazję. Na przykład nie ma nasadki chroniącej port USB. Zamiast tego istnieje wygodny suwak otwierania / zamykania, który wygląda dość solidnie, a jednocześnie nie wymaga wysiłku, aby wyjąć dysk z obudowy. Drugi punkt to obecność zastrzeżonej aplikacji SanDisk SecureAccess, która umożliwia szyfrowanie danych na dysku flash USB.
Czytanie z prędkością 100 Mb/s
Dzięki prędkości odczytu paszportu do 100 MB / s, SanDisk Ultra USB 3.0 umożliwia przesyłanie ogromnych ilości danych do komputera w ciągu kilku sekund. Możesz skopiować film o pojemności 1,46 GB na komputer w ciągu kilku sekund, a aby przenieść go na pendrive, będziesz musiał poczekać około dwóch i pół minuty. Pomimo nazwy SanDisk Ultra USB 3.0 obsługuje USB 2.0, ale w tym przypadku wskaźniki prędkości znacznie spadną.
Chmura w Twojej kieszeni
Wszystko to sprawia, że SanDisk Ultra USB 3.0 jest optymalnym rozwiązaniem do zadań związanych z odczytem informacji o dowolnej objętości. Na szczęście 256 GB pamięci pozwala na przechowywanie zdjęć i nagrań audio, używanie pendrive'a jako napędu do radia samochodowego, odtwarzacza multimedialnego czy telewizora oraz przechowywanie na nim kopii zapasowych z komputera bez użycia dodatkowego dysku lub przechowywania w chmurze.
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Ultra USB 3.0
Ceny na SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB | od 23 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB | od 23 zł | 31 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB | od 28 zł | 33 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB | od 46 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB | od 80 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB | od 173 zł | 20 oferty |