Pendrive SanDisk Ultra Flair 512 GB (SDCZ73-512G-G46)
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk Ultra Flair 512Gb |
|
Fabrycznie zainstalowane narzędzie do szyfrowania danych. Wytrzymały metalowy korpus.
Ogrzewanie obudowy podczas długotrwałego użytkowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Flair 512 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra Flair - Czarny - 512GB - USB Stick | 208 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flair 512GB Srebrno-czarny | 190 zł |
SanDisk 512GB Ultra Flair USB 3.0 150 MB/s RF-PD-SND-0064 | 219 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flair 512GB Srebrno-czarny | 190 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flair 512GB Srebrno-czarny | 189 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Flair
Ceny na SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 GB | od 26 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 32 GB | od 26 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 64 GB | od 29 zł | 42 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 128 GB | od 48 zł | 41 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 256 GB | od 99 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 512 GB | od 189 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →