Pendrive SanDisk Cruzer Blade 16 GB
Wideo 13Zdjęcia 4 |
SanDisk Cruzer Blade 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Cruzer Blade 16 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 16 GB Cruzer Blade USB Flash Drive - Electric Blue SDCZ50C-016G-B3 | 25 zł |
Pendrive SanDisk 16 GB (SDCZ50C-016G-B35PE) | 55 zł |
Pendrive Sandisk Cruzer Blade 16GB | 23 zł |
SanDisk SDCZ50C-016G-B35GE 16 GB Cruzer Blade USB Flash Drive - Electric G | 26 zł |
SanDisk SDCZ50C-016G-B35PE 16 GB Cruzer Blade USB Flash Drive - Electric P | 44 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Cruzer Blade
Ceny na SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 GB | od 23 zł | 10 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 16 GB | od 66 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 GB | od 19 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 GB | od 22 zł | 34 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 GB | od 30 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →