Pendrive SanDisk Ultra Fit 32 GB
Wideo 12Zdjęcia 9 |
SanDisk Ultra Fit 32Gb 32 GB64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Fit 32 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 32GB Ultra Fit USB 31 Flash Drive Up to 130 MB/s Read SDCZ430-032G | 26 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Ultra Fit 32GB 3.1 GEN1 130MB/S Czarny | 28 zł |
SanDisk ULTRA FIT USB 3.1 Gen1 32GB 130MB/s SGSAN3G32GCZ430 | 37 zł |
SanDisk 32GB Ultra Fit USB 3.1 130MB/s RF-PD-SND-250 | 40 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Fit 32GB | 26 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a SanDisk Ultra Fit 32Gb:
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Ultra Fit
Ceny na SanDisk Ultra Fit |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 32 GB | od 26 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra Fit 64 GB | od 39 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →