USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ (SDDDC2-128G-G46)
Відео 13Фото 14 |
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128Gb |
|
Високопродуктивний флеш-накопичувач великої ємності (128 Гб) оригінальної конструкції, яка включає в себе відразу два популярних типорозміру роз'єму інтерфейсу USB 3.0: передовий Type-C і традиційний Type-A. Для використання одного з цих роз'ємів достатньо лише зрушити в потрібну сторону повзунок слайдера. Таким чином, цей накопичувач може підключатися до будь-яких типовим персональними комп'ютерами, ноутбуками і ультрабуками, включаючи моделі Apple MacBook.
Також можливе пряме підключення до планшетів та смартфонів, оснащеними роз'ємом Type-C і підтримуючим функцію OTG. Завдяки якісній flash-пам'яті і сучасному контролеру накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ розвиває високу швидкість послідовного читання/запису (до 130/60 Мбайт/с), що дозволяє швидко переміщати файли між персональним комп'ютером, планшетом, смартфоном і ноутбуком без організації мережевих з'єднань.
Копіювання типового відеофайлу розміром 4 Гб з такого пристрою на комп'ютер/ноутбук триває лише 32 сек, а фотографії копіюються майже миттєво. Скромні габаритні розміри пластикового корпусу і невелика вага дають змогу носити його в будь-якій кишені або сумці. Фірмове ПЗ SanDisk Memory Zone дає можливість виконувати резервування важливих даних або можуть автоматично переміщати файли з пам'яті смартфона на накопичувач для звільнення місця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ
Усі ціни 14 →SanDisk Ultra Dual Drive - 128GB - USB Stick | 73 zł |
SanDisk 128GB Ultra Dual Drive USB Type-C RF-PD-SND-219 | 72 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive 128GB USB 3.0 Typ-C Czarno-srebrny | 65 zł |
Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive, 128 GB (SDDDC2-128G-G46) | 59 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive, 128 GB, USB-C/USB-A | 70 zł |
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 32 ГБ | від 25 zł | 13 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 ГБ | від 45 zł | 14 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ | від 40 zł | 14 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256 ГБ | від 106 zł | 12 пропозицій |