USB-флешка Transcend JetFlash 930C 128 ГБ (TS128GJF930C)
Відео 1Фото 10 |
Transcend JetFlash 930C 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 930C 128 ГБ
Усі ціни 9 →Transcend JetFlash 930C - 128GB - USB Stick | 125 zł |
Transcend USB 3.2 / USB-C JetFlash 930C 128GB TS128GJF930C RF-PD-TRN-0010 | 141 zł |
Transcend Pendrive JETFLASH 930C 128GB USB3.2 Gen 1 USB-A/USB-C | 151 zł |
Pendrive, pamięć USB Transcend JetFlash 930C 128GB (TS128GJF930C) Złoty | 175 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/JF930C TS128GJF930C TRANSCEND | 199 zł |
Гібрид флешки і SSD
На ринку флешок в останні роки не спостерігається особливого пожвавлення-використання одних і тих же типів пам'яті і тих же інтерфейсів ставить більшість моделей в один ряд, тому на перший план виходять якісь додаткові можливості на зразок протиударного корпусу або двосторонніх конекторів. І ось в 2021 році інженери Transcend вирішили порушити цей спокій, випустивши гібридну модель JetFlash 930C, побудовану на базі флеш-пам'яті 3D NAND, яку зазвичай використовують в SSD накопичувачах.
Вражаюча швидкість читання аж до 420 МБ / с
Завдяки цьому JetFlash 930C в теорії здатна забезпечити небачену для своїх побратимів швидкості читання і запису ― 420 МБ/с і 400 МБ/с відповідно. Такі швидкісні показники дозволили компанії рекламувати JetFlash 930C в ролі універсального ультракомпактного накопичувача для ігрових консолей. Втім, тут потрібно внести деяку ясність. Спорідненість з SSD-накопичувачами відкладає свій відбиток: невеликий об'єм статичного SLC-кеша швидко забивається при перенесенні великих архівів (наприклад, ігрового дистрибутива) і тоді швидкість запису на флешку опускаються до більш звичних 150 – 180 МБ/с. Це стосується тільки запису великих файлів при копіюванні дрібних файлів або читанні з флешки швидкість відповідає заявленій.
Двостороння модель зі штекерами USB-C і USB A
Накопичувач виконаний в стильному металевому корпусі з алюмінієвого сплаву з обробкою під золото. Великий плюс, що корпус накопичувача зроблений в "дворучному" форматі-з кожного боку у нього стирчать штекери USB-C і USB A, які закривають захисні ковпачки. Тим самим накопичувач максимально розв'язує руки при копіюванні файлів між смартфоном, комп'ютером, ноутбуком, телевізором або ігровою консоллю. Правда, використовувати одночасно обидва порти не можна, а ковпачки мають властивість губитися. Зате в якості бонусу в комплекті з моделлю йде традиційний для Transcend пакет додаткового ПЗ, який включає в себе утиліту для управління даними Transcend Elite і пакет для архівування і відновлення даних RecoveRx.
Модификації Transcend JetFlash 930C
Ціни на Transcend JetFlash 930C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 930C 128 ГБ | від 125 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 256 ГБ | від 182 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 512 ГБ | від 324 zł | 9 пропозицій |