USB-флешка Transcend JetFlash 930C 512 ГБ (TS512GJF930C)
Відео 1Фото 10 |
Transcend JetFlash 930C 512Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 930C 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 930C 512GB USB drive USB 32 Gen 1 Type-C & Type-A TS512 | 317 zł |
Transcend JetFlash 930C - 512GB - USB Stick | 336 zł |
Transcend USB 3.2 / USB-C JetFlash 930C 512GB TS512GJF930C RF-PD-TRN-0020 | 389 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 930C, 512 GB (TS512GJF930C) | 324 zł |
Transcend Jetflash 930 Tlc Usb-c 3.2 512gb Pendrive Złocisty TS512GJF930C | 459 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 930C
Ціни на Transcend JetFlash 930C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 930C 128 ГБ | від 125 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 256 ГБ | від 182 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 512 ГБ | від 317 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо