USB-флешка Transcend JetFlash 790 128 ГБ
Фото 4 |
Transcend JetFlash 790 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 790 128 ГБ
Усі ціни 6 →Transcend JetFlash 790 White 128GB USB drive USB 31 Gen 1 TS128GJF790W | 59 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 128GB TS128GJF790K RF-PD-TRN-0007 | 49 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 790, 128 GB | 53 zł |
Transcend Jetflash 790 Usb 3.0 128gb Pendrive Czarny TS128GJF790K | 94 zł |
Transcend TS128GJF790K Pamięć USB 31 128gb Czarny/Niebieski | 79 zł |
Transcend JetFlash 790 Black 128GB USB drive USB 31 Gen 1 TS128GJF790KBE | 48 zł |
Накопичувач Transcend JetFlash 790 128 Gb — один з найбільш бюджетних представників на ринку з високою ємністю на борту. Він не відрізняється рекордними показниками швидкості роботи, але заявленим параметрам відповідає повністю.
Конструкція
Флешка оснащена висувним конектором з жорстким механізмом фіксації. Тому в її конструкції немає ковпачка, який має властивість кудись постійно губитися. Корпус виготовлений з пластику, до того ж він дуже легкий — накопичувач важить трохи менше 5 г. Не забули також про індикаторі активності, роль якого виконує синій LED світлодіод.
Швидкість роботи
Реальна швидкість флешки під час роботи в інтерфейсі USB 3.0 приблизно відповідає значенням, заявленим виробником: читання даних зі швидкістю до 90 Мб/с, запису — до 40 Мб/с. Так, 10-гігабайтний фільм в FullHD-як вийде скопіювати на флешку за 4 хв., з неї — за 2 хв. При підключенні накопичувача до порту USB 2.0 швидкість впаде в 3-4 рази: читання даних буде проводиться на значеннях 25-30 Мб/с, а запису — 15-20 Мб/с. Не варто забувати, що реальна швидкість обробки даних залежить від можливостей конкретного USB-контролера на зовнішньому пристрої, будь то планшет, ПК або якийсь інший гаджет.
Довічна гарантія
Мабуть, головний бонус для покупців накопичувача — довічна гарантія від тайванського виробника, що лише підтверджує високу якість флешки і її надійність.
Модификації Transcend JetFlash 790
Ціни на Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 ГБ | від 25 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 32 ГБ | від 24 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 64 ГБ | від 33 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 128 ГБ | від 48 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 256 ГБ | від 76 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 512 ГБ | від 174 zł | 10 пропозицій |