USB-флешка Transcend JetFlash 790 64 ГБ
Фото 4 |
Transcend JetFlash 790 64Gb |
|
Практичний, продуктивний і ємний флеш-накопичувач зі швидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen1. Відрізняється високою продуктивністю вводу-виводу і оригінальним дизайном пластикового корпусу. Оснащений висувним USB-роз'ємом, який виключає таку поширену проблему як втрата захисного ковпачка, і швидко приводиться в робоче положення рухом одного пальця. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вирішення найширшого кола завдань.
Флешка Transcend JetFlash 790 64 ГБ заснована на зв'язці актуального контролера з якісною flash-пам'яттю, що дозволяє йому демонструвати пристойну швидкість послідовного читання/запису (до 90/28 Мбайт/с). Може використовуватися в якості сховища або засоби для перенесення документів, електронних таблиць, презентацій, зображень і самого різного мультимедійного контенту, у т. ч. великих відеофайлів (копіювання 4 Гб файлу з накопичувача на ПК займає всього 45 сек). Без проблем працює з сучасними LCD-телевізорами, мультимедійними плеєрами, NAS-пристроями і мережевими роутерами. Виробником гарантується високий ступінь сумісності з контролерами інтерфейсу USB 2.0. Підтримується фірмовим програмним забезпеченням Transcend Elite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 790 64 ГБ
Усі ціни 8 →Transcend JetFlash 790 Black 64GB USB drive USB 31 Gen 1 TS64GJF790K TS64G | 44 zł |
Transcend JetFlash 790 U3 White - 64GB - 64GB - USB Stick | 65 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 64GB TS64GJF790W RF-PD-TRN-0024 | 36 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 790, 64 GB (TS64GJF790W) | 59 zł |
Pendrive TRANSCEND JetFlash 790, 64 GB, USB 3.1 | 34 zł |
Модификації Transcend JetFlash 790
Ціни на Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 ГБ | від 25 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 32 ГБ | від 24 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 64 ГБ | від 33 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 128 ГБ | від 49 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 256 ГБ | від 80 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 512 ГБ | від 171 zł | 11 пропозицій |