USB-флешка Transcend JetFlash 890 16 ГБ
Фото 17 |
Transcend JetFlash 890 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості usb-флешки Transcend JetFlash 890 16Gb:
- Корпус із захистом від пилу та вологи
Модификації Transcend JetFlash 890
Ціни на Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 32 ГБ | від 83 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 64 ГБ | від 84 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 890 128 ГБ | від 130 zł | 2 пропозиції |