USB-флешка GOODRAM UME3 16 ГБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM UME3 16Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Можливість кріплення ковпачка з тильного боку флешки щоб не втратити його
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM UME3 16 ГБ
Усі ціни 50 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM UME3-0160O0R11 PENDRIVE USB 16GB USB 32 Gen 1 Pomarańczowy | 32 zł |
GOODRAM Pendrive UME3 Care 16GB USB 3.0 SGGOD3G16UMEC01 | 24 zł |
GOODRAM 16GB UME 3 czarny [USB 3.0] RF-PD-GR-0006 | 22 zł |
Pendrive GOODRAM UME3 USB 3.0 16GB Czarny | 21 zł |
Pendrive Goodram 16 GB UME3 Care | 29 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM UME3
Ціни на GOODRAM UME3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM UME3 16 ГБ | від 16 zł | 52 пропозиції | ||
GOODRAM UME3 32 ГБ | від 16 zł | 67 пропозицій | ||
GOODRAM UME3 64 ГБ | від 18 zł | 76 пропозицій | ||
GOODRAM UME3 128 ГБ | від 32 zł | 66 пропозицій | ||
GOODRAM UME3 256 ГБ | від 62 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →