USB-флешка GOODRAM UME2 8 ГБ
GOODRAM UME2 8Gb |
Колір | | Об'єм | 8 ГБ | Інтерфейс підключення | USB 2.0 | Швидкість читання даних | 20 МБ/с | Швидкість запису даних | 5 МБ/с | Матеріал корпуса | пластик | Вушко для ремінця | | Розміри | 55x21x9.6 мм | Вага | 9 г | Дата додавання на E-Katalog | січень 2020 | Маркування виробника | UME2-0080W0R11
UME2-0080Y0R11
|
Можливість кріплення ковпачка з тильного боку флешки щоб не втратити його
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Goodram Ume2 Usb 20 UME2-0080W0R11 Pendrive Biały 8 GBSolidne i trwałe wykonanie
Bezproblemowe i długie użytkowanie
Wykonane z dbałością o szczegóły Amazon.pl
Поскаржитись | | 18 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive GoodRam UME2 UME2-0080Y0R11 (8GB USB 2.0 - 8GB - USB SticPendrive USB, 8 GB, USB 2.0, ?ó?ty Proshop.plПоскаржитись | | 32 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UME2 8GB USB 2.0 żółty SGGOD2G08UME2Y0USB 2.0 UME2
UME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzor... щеem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki.
Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | | 21 zł | | |
|
| Pendrive Goodram 8 GB UME2 WhitePendrive Goodram UME2 8GB USB 2.0 BiałyPrzenośna pamięć o pojemności 8GB, standard USB 2.0 PARAMETRY:Pojemność: 8 GBInterfejs... щеurządzenia: USB Typu-APrędkość odczytu z nośnika: 20 MB/sPrędkość zapisu nośnika: 5 MB/sObsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac, Linux FunkcjonalnośćUME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy – daje to pewność, że się nie zgubi.Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki. USB 2.0 UME2Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 20 MB/s i zapisu do 5 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME2 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Maxelektro.plПоскаржитись | | 23 zł | | |
|
| Pendrive GOODRAM UME2 USB 2.0 8GB BiałyUME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzorem ułatwia otwar... щеcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy - daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki. Electro.plПоскаржитись | | 18 zł | | |
Динаміка цін на GOODRAM UME2 8 ГБ
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна