USB-флешка Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 8 ГБ (KF41512)
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-Connect 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-Connect.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Q-Connect USB-Flash Drive 2.0
Ціни на Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 |
---|---|---|---|---|
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 4 ГБ | від 15 zł | 5 пропозицій | ||
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 8 ГБ | від 17 zł | 3 пропозиції | ||
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 32 ГБ | від 23 zł | 6 пропозицій | ||
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 64 ГБ | від 23 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →