USB-флешка Imro Cheetah 8 ГБ
Фото 4 |
Imro Cheetah 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imro Cheetah 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive IMRO Cheetah 8GB | 30 zł |
Pendrive IMRO Cheetah 8GB CHEETAH 8G | 30 zł |
Pamięć Przenośna typu Pendrive Imro Cheetah 8GB USB 3.0 | 21 zł |
Модификації Imro Cheetah
Ціни на Imro Cheetah |
---|---|---|---|---|
Imro Cheetah 8 ГБ | від 21 zł | 4 пропозиції | ||
Imro Cheetah 16 ГБ | від 18 zł | 8 пропозицій | ||
Imro Cheetah 32 ГБ | від 18 zł | 8 пропозицій | ||
Imro Cheetah 64 ГБ | від 22 zł | 4 пропозиції | ||
Imro Cheetah 128 ГБ | від 41 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →