USB-флешка Transcend JetFlash 790 128 ГБ
Фото 4 |
Transcend JetFlash 790 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 790 128 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 790 White 128GB USB drive USB 31 Gen 1 TS128GJF790W | 58 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 128GB TS128GJF790K RF-PD-TRN-0007 | 49 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 790, 128 GB | 53 zł |
Transcend JetFlash 790, 128 GB | 43 zł |
Transcend Jetflash 790 Usb 3.0 128gb Pendrive Czarny TS128GJF790K | 94 zł |
Transcend JetFlash 790 Black 128GB USB drive USB 31 Gen 1 TS128GJF790KBE | 48 zł |
Модификації Transcend JetFlash 790
Ціни на Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 ГБ | від 31 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 32 ГБ | від 24 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 64 ГБ | від 33 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 128 ГБ | від 43 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 256 ГБ | від 75 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 512 ГБ | від 174 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →