USB-флешка Transcend JetFlash 780 64 ГБ (TS64GJF780)
Transcend JetFlash 780 64Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 780 64 ГБ
Transcend JetFlash 780 USB 3.0 - 64GB - 64GB - USB Stick | 182 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 780, 64 GB (TS64GJF780) | 178 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 780 64 GB | 187 zł |
Старша модифікація накопичувача Transcend JetFlash 780 несе на своєму борту 64 ГБ пам'яті, з яких користувачеві у розпорядження надається близько 58.7 ГБ. «Молодші брати» моделі випускаються у версіях на 8 ГБ, 16 ГБ і 32 ГБ.
Швидкісні характеристики
За симпатичною зовнішньої «обгорткою» флешки під стать узору шахової дошки ховаються незвичайні, як для інтерфейсу підключення USB 3.0, швидкісні характеристики. Виробник заявляє про те, що його дітищу під силу виробляти читання файлів з максимальною швидкістю до 210 МБ/с, а запису — до 140 МБ/с. І на практиці ці цифри знаходять підтвердження, лише трохи не дотягує до значень «з упаковки». В середньому швидкість читання складає 180 МБ/с, а запис здійснюється зі швидкістю 130 МБ/с.
Практичність
Повертаючись до зовнішньої оболонці накопичувача, хочеться відзначити її практичність — на корпусі флешки не будуть видні відбитки пальців і сліди інших забруднень. Але з «одягом» моделі також пов'язаний один з мінусів — знімний ковпачок, що прикриває конектор, не має прив'язки до корпусу носія і може бути легко втрачено. Другий недолік стосується нагрівання корпусу при тривалих інтенсивних навантаженнях. Втім, він проявляється тільки при запису великих масивів даних, не надаючи негативного впливу на швидкість читання файлів.
Безкоштовне ПЗ
Прямо на коробку, в яку упакований накопичувач, нанесено повідомлення про надання доступу до безкоштовного ПЗ: десктопних додатків Transcend Elite і RecoveRx. Перше з них призначено для резервного копіювання даних, а можливості другого включають підтримку відновлення видалених або пошкоджених файлів. У сухому залишку Transcend JetFlash 780 можна рекомендувати всім, хто шукає невибагливий носій інформації, що поєднує в собі велику ємність і високу швидкість обміну даними.
Модификації Transcend JetFlash 780
Ціни на Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 ГБ | від 44 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 780 16 ГБ | від 52 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 780 32 ГБ | від 102 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 780 64 ГБ | від 178 zł | 4 пропозиції |