USB-флешка Transcend JetFlash 930C 256 ГБ (TS256GJF930C)
Відео 1Фото 10 |
Transcend JetFlash 930C 256Gb |
|
Стильний, практичний високошвидкісний USB Flash накопичувач середньої ємності (256 Гб) у міцному та компактному алюмінієвому корпусі з швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen1, а також двома роз'ємами USB Type-A та Type-C (обидва роз'єми не можна використовувати одночасно). Являє собою один із найпродуктивніших масових флеш-накопичувачів 2021 року на вітчизняному ринку. Вирізняється вражаюче високою максимальною швидкістю читання/запису (до 420/400 Мбайт/с).
Вона досягається за рахунок використання якісної флеш-пам'яті 3D NAND і передового контролера, що забезпечує не тільки високі швидкісні характеристики, але і набагато більшу довговічність (за даними виробника служить до 10 разів довше, ніж звичайні флешки). Накопичувач Transcend JetFlash 930C 256 ГБ позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для користувачів, які часто записують значні обсяги даних, у т.ч.
для геймерів Завдяки універсальному роз'єму USB-C та підтримці функції OTG, накопичувач може легко підключатися до планшетів/смартфонів/ігрових консолей та використовуватися для резервного копіювання або перенесення інформації. Запис медіафайлу розміром 5 Гб займає не більше 15 с (за умови повноцінної підтримки інтерфейсу USB 3.2 Gen1). Фірмове програмне забезпечення Transcend Elite допоможе створити/відновити резервну копію, зашифрувати важливі файли та виконати хмарне резервне копіювання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 930C 256 ГБ
Усі ціни 7 →Transcend USB 3.2 / USB-C JetFlash 930C 256GB TS256GJF930C RF-PD-TRN-0014 | 191 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 930C, 256 GB (TS256GJF930C) | 182 zł |
Pendrive, pamięć USB Transcend JetFlash 930C 256GB (TS256GJF930C) Złoty | 219 zł |
Transcend JetFlash 930C, 256 GB | 190 zł |
Transcend Jetflash 930 Tlc Usb-c 3.2 256gb Pendrive Złocisty TS256GJF930C | 280 zł |
Transcend TS256GJF930C | 251 zł |
Transcend 256GB JetFlash 930C USB 3.2 USB-C 420MB/s - darmowy odbiór w 22 | 189 zł |
Модификації Transcend JetFlash 930C
Ціни на Transcend JetFlash 930C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 930C 128 ГБ | від 125 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 256 ГБ | від 182 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 512 ГБ | від 320 zł | 9 пропозицій |