USB-флешка A-Data UE800 256 ГБ (AELI-UE800-256G-CSG)
Фото 8 |
A-Data UE800 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UE800 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive (Pamięć USB) ADATA 256 GB Srebrny | 188 zł |
Pendrive ADATA UE800, 256 GB (AELI-UE800-256G-CSG) | 169 zł |
A-data Elite Ue800 256gb Usb-c 3.2 Gen2 Pendrive Przezroczysty AELI-UE800- | 159 zł |
Модификації A-Data UE800
Ціни на A-Data UE800 |
---|---|---|---|---|
A-Data UE800 128 ГБ | від 109 zł | 7 пропозицій | ||
A-Data UE800 256 ГБ | від 159 zł | 3 пропозиції | ||
A-Data UE800 512 ГБ | від 222 zł | 15 пропозицій | ||
A-Data UE800 1024 ГБ | від 329 zł | 11 пропозицій | ||
A-Data UE800 2048 ГБ | від 683 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →