USB-флешка A-Data UV240 32 ГБ
Фото 6 |
A-Data UV240 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV240 32 ГБ
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
A-Data ADATA UV240 - 32GB - USB Stick | 34 zł |
Adata Pendrive UV240 32GB USB2.0 Black SGADA2G32UV240B | 23 zł |
Adata UV240 32GB USB 2.0 Czarny | 15 zł |
Adata USB 2.0 32GB AUV240-32G-RWH | 21 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації A-Data UV240
Ціни на A-Data UV240 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV240 32 ГБ | від 15 zł | 27 пропозицій | ||
A-Data UV240 64 ГБ | від 19 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →