USB-флешка A-Data UV240 64 ГБ
Фото 6 |
A-Data UV240 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV240 64 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive (Pamięć USB) ADATA 64 GB Czarny | 44 zł |
Pendrive ADATA UV240, 64 GB (AUV240-64G-RBK) | 17 zł |
Pendrive ADATA UV240 AUV240-64G-RBK, 64 GB, USB 2.0 | 47 zł |
Pendrive ADATA UV240 AUV240-64G-RBK (64GB; USB 2.0; kolor czarny) | 22 zł |
Pendrive ADATA UV240 AUV240-64G-RBK (64GB; USB 2.0; kolor czarny) | 44 zł |
ADATA 64GB UV240 czarny USB 2.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 25 zł |
Модификації A-Data UV240
Ціни на A-Data UV240 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV240 32 ГБ | від 15 zł | 26 пропозицій | ||
A-Data UV240 64 ГБ | від 17 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →