USB-флешка GOODRAM Click 64 ГБ (UCL2-0640W0R11)
Фото 3 |
GOODRAM Click 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM Click 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram Pamięć USB 20 64 GB Clck wh 5908267920930 | 39 zł |
Pendrive GOODRAM UCL2 USB 2.0 64GB | 40 zł |
Pendrive 64GB USB 2.0 GOODRAM UCL2-0640W0R11 White (20161026 ) | 65 zł |
Модификації GOODRAM Click
Ціни на GOODRAM Click |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Click 8 ГБ | від 19 zł | 5 пропозицій | ||
GOODRAM Click 32 ГБ | від 20 zł | 3 пропозиції | ||
GOODRAM Click 64 ГБ | від 39 zł | 5 пропозицій | ||
GOODRAM Click 128 ГБ | від 70 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →