USB-флешка GOODRAM Twister 64 ГБ
Фото 3 |
GOODRAM Twister 64Gb |
|
Місткий споживчий USB Flash накопичувач базової цінової категорії з інтерфейсом USB 2.0, якого цілком достатньо для абсолютної більшості сценаріїв використання бюджетних флешок. Міцний пластикової корпус з металевою поворотної скобою, що захищає роз'єм, дозволяє не піклуватися про збереження часто втрачає ковпачка. Крім значної 64-гігабайтної ємності, важливою перевагою цього пристрою можна вважати високий ступінь сумісності з будь-якими стандартами інтерфейсу USВ (від 1.1 до 3.2).
Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії. Без проблем працює з усіма популярними версіями операційних систем сімейства Windows (починаючи від Windows 2000), також автоматично монтується в MacOS, ос chrome і різних версіях Linux. Накопичувач GOODRAM Twister 64 ГБ може використовуватися для тимчасового зберігання і перенесення різного цифрового контенту (документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео).
Підійде на роль носія цифрового ключа. Демонструє помірні швидкості послідовного читання/запису (20/5 Мбайт/с). Компактні розміри і невелика вага дають змогу носити пристрій в будь-якій кишені або сумці. Може експлуатуватися при температурах до 70 °C і зберігає повну працездатність після дії сильних магнітних полів і детекторів рентгенівського випромінювання систем безпеки в аеропортах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM Twister 64 ГБ
Усі ціни 10 →GOODRAM Pamięć USB Twister 64 GB | 39 zł |
GOODRAM TWISTER 64GB BLACK SGGOD2G64TWIF01 | 27 zł |
GOODRAM 64GB UTS2 czarny RF-PD-GR-228 | 24 zł |
GOODRAM TWISTER 64GB BLACK 39135 | 27 zł |
GOODRAM TWISTER 64GB BLACK 39135 | 27 zł |
Модификації GOODRAM Twister
Ціни на GOODRAM Twister |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Twister 8 ГБ | від 13 zł | 22 пропозиції | ||
GOODRAM Twister 16 ГБ | від 14 zł | 20 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 32 ГБ | від 16 zł | 6 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 64 ГБ | від 20 zł | 11 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 128 ГБ | від 39 zł | 2 пропозиції |