USB-флешка GOODRAM Click 3.0 128 ГБ (UCL3-1280K0R11)
Фото 4 |
GOODRAM Click 3.0 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM Click 3.0
Ціни на GOODRAM Click 3.0 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Click 3.0 8 ГБ | від 25 zł | 3 пропозиції | ||
GOODRAM Click 3.0 16 ГБ | від 20 zł | 5 пропозицій | ||
GOODRAM Click 3.0 32 ГБ | від 50 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Click 3.0 64 ГБ | від 49 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Click 3.0 128 ГБ | від 55 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →