USB-флешка Lexar JumpDrive S80 128 ГБ
Фото 11 |
Lexar JumpDrive S80 128Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar JumpDrive S80 128 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEXAR Jumpdrive S80 128 GB USB 31 LJDS080128G-BNBNG | 96 zł |
Lexar JumpDrive S80 - 128GB - USB Stick | 63 zł |
Lexar 128GB JumpDrive S80 USB 3.1 RF-PD-LXE-0040 | 48 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive S80 USB 3.1 128GB (LJDS080128G-BNBNG) | 48 zł |
Lexar JumpDrive S80, 128 GB | 40 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Lexar JumpDrive S80
Ціни на Lexar JumpDrive S80 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S80 32 ГБ | від 30 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive S80 64 ГБ | від 33 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive S80 128 ГБ | від 40 zł | 8 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive S80 256 ГБ | від 90 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →