USB-флешка Lexar JumpDrive S47 256 ГБ (LJDS47-256ABBK)
Фото 4 |
Lexar JumpDrive S47 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar JumpDrive S47 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar, Pendrive JumpDrive S47 USB 3.1 256GB (LJDS47-256ABBK) | 161 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 256GB/S47 LJDS47-256ABBK LEXAR | 157 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 256GB/S47 LJDS47-256ABBK LEXAR | 180 zł |
Lexar Flash Drive JumpDrive S47 256 GB, USB 3.1, czarny/srebrny | 161 zł |
Lexar 256GB JumpDrive® S47 USB 3.1 250MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 169 zł |
Модификації Lexar JumpDrive S47
Ціни на Lexar JumpDrive S47 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S47 32 ГБ | від 186 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar JumpDrive S47 64 ГБ | від 53 zł | 8 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive S47 128 ГБ | від 96 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive S47 256 ГБ | від 157 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →