USB-флешка Lexar JumpDrive Dual Drive D400 256 ГБ
Фото 7 |
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar JumpDrive Dual Drive D400 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive, pamięć USB Lexar JumpDrive D400 Dual, 256GB (LJDD400256G-BNQNG) | 157 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3.1 256G/D400 LJDD400256G-BNQNG LEXAR | 136 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3.1 256G/D400 LJDD400256G-BNQNG LEXAR | 163 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3.1 256G/D400 LJDD400256G-BNQNG LEXAR | 141 zł |
Lexar 256GB JumpDrive® D400 USB 3.1 Type-C 130MB/s - darmowy odbiór w 22 m | 159 zł |
Модификації Lexar JumpDrive Dual Drive D400
Ціни на Lexar JumpDrive Dual Drive D400 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 32 ГБ | від 49 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 64 ГБ | від 59 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 128 ГБ | від 89 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 256 ГБ | від 136 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →