USB-флешка Lexar JumpDrive P30 128 ГБ (LJDP030128G-RNQNG)
Відео 2Фото 7 |
Lexar JumpDrive P30 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar JumpDrive P30 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar 128 GB JumpDrive P30 pamięć flash USB 32 Gen 1 odczyt do 450 MB/s LJ | 185 zł |
Lexar USB Flash Drive JumpDrive P30 128 GB, USB 3.2 Gen 1, Black ...nie z | 206 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/P30 LJDP030128G- | 218 zł |
Lexar USB Flash Drive JumpDrive P30 128 GB, USB 3.2 Gen 1, Black | 219 zł |
Lexar 128GB JumpDrive® P30 USB 3.2 Gen 1 450MB/s - darmowy odbiór w 22 mia | 185 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar JumpDrive P30
Ціни на Lexar JumpDrive P30 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive P30 128 ГБ | від 185 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive P30 256 ГБ | від 236 zł | 8 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive P30 512 ГБ | від 446 zł | 14 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive P30 1024 ГБ | від 894 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →