Pendrive Lexar JumpDrive P30 128 GB (LJDP030128G-RNQNG)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Lexar JumpDrive P30 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive P30 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar 128 GB JumpDrive P30 pamięć flash USB 32 Gen 1 odczyt do 450 MB/s LJ | 185 zł |
Lexar USB Flash Drive JumpDrive P30 128 GB, USB 3.2 Gen 1, Black ...nie z | 206 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/P30 LJDP030128G- | 218 zł |
Lexar USB Flash Drive JumpDrive P30 128 GB, USB 3.2 Gen 1, Black | 219 zł |
Lexar 128GB JumpDrive® P30 USB 3.2 Gen 1 450MB/s - darmowy odbiór w 22 mia | 185 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar JumpDrive P30
Ceny na Lexar JumpDrive P30 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive P30 128 GB | od 185 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive P30 256 GB | od 236 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive P30 512 GB | od 446 zł | 14 oferty | ||
Lexar JumpDrive P30 1024 GB | od 894 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →