USB-флешка Transcend JetFlash 700 128 ГБ (TS128GJF700)
Відео 3Фото 12 |
Transcend JetFlash 700 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 700 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 700 128GB USB drive USB 31 Gen 1 TS128GJF700 | 45 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 700 128GB TS128GJF700 RF-PD-TRN-0009 | 48 zł |
Transcend JetFlash 700, 128 GB | 43 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 700
Ціни на Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 ГБ | від 25 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 32 ГБ | від 25 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 64 ГБ | від 44 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 128 ГБ | від 43 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 256 ГБ | від 92 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 512 ГБ | від 192 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →