USB-флешка Transcend JetFlash 700 256 ГБ (TS256GJF700)
Відео 3Фото 4 |
Transcend JetFlash 700 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 700 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Pamięć USB 256 GB JetFlash 700 USB 31 Gen 1 czarna TS256GJF700 | 94 zł |
Transcend JetFlash 700 - 256GB - USB Stick | 95 zł |
Pendrive Transcend MEMORY DRIVE FLASH USB3 256GB/BLACK TS256GJF700 TRANSCE | 95 zł |
Transcend Jetflash 700 256gb Pendrive Przezroczysty TS256GJF700 | 92 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 700
Ціни на Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 ГБ | від 25 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 32 ГБ | від 25 zł | 14 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 64 ГБ | від 44 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 128 ГБ | від 42 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 256 ГБ | від 92 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 512 ГБ | від 190 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →