USB-флешка Verbatim Store n Go V3 256 ГБ (49168)
Фото 6 |
Verbatim Store n Go V3 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go V3 256 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Store 'n' Go V3 - 256GB - USB Stick | 80 zł |
Pendrive VERBATIM V3 256 GB USB 3.0 | 79 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Go V3, 256 GB (49168) | 79 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Verbatim Store n Go V3
Ціни на Verbatim Store n Go V3 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 16 ГБ | від 20 zł | 8 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go V3 32 ГБ | від 21 zł | 10 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go V3 64 ГБ | від 25 zł | 6 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go V3 128 ГБ | від 45 zł | 9 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go V3 256 ГБ | від 79 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →