USB-флешка Verbatim PinStripe 32 ГБ
Відео 1Фото 20 |
Verbatim PinStripe 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim PinStripe 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive verbatim 32gb pinstripe usb 3.0 | 28 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 32GB, PinStripe, Store N Go, niebieski, | 22 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 32GB, Store,N,Go PinStripe, zielony, 499 | 20 zł |
Відеоогляди
Модификації Verbatim PinStripe
Ціни на Verbatim PinStripe |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe 8 ГБ | від 20 zł | 8 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 16 ГБ | від 18 zł | 12 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 32 ГБ | від 28 zł | 4 пропозиції | ||
Verbatim PinStripe 64 ГБ | від 20 zł | 18 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 128 ГБ | від 33 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →